Darbo laikas:

Augalų grupės

Yra trys sumedėjusių augalų grupės: medžiai, krūmai ir lianos. Paprastai spygliuočius galima išskirti kaip atskirą grupę, pirmosioms trims priskiriant tik žiedinius augalus. Labiausiai paplitę krūmai, jie būna įvairaus dydžio, įvairių formų bei lapų spalvų.
Vybornų medelynas - Augalų grupės

KRŪMAS- daugiametis augalas keliais stiebais ir būdingu šakojimusi beveik nuo pat žemės paviršiaus. Suaugęs krūmas, atsižvelgiant į rūšį, gali būti nuo 5 cm iki 7 m aukščio. Krūmus ir medžius sunku griežtai atskirti: bugienis, gražiai žydinčios sedulos ir blignos rūšys, gali būti tiek krūmo, tiek ir neaukšto medžio formos.

MEDIS- daugiametis augalas su vienu kamienu ir šakų laja. Suaugęs medis, priklausomai nuo rūšies, gali būti nuo 60 cm iki 30 m aukščio ir dar aukštesni.

LIANA – tai augalas, kuris sugeba įsikibti į atramą arba apsiraizgyti aplink ją. Kartais šią savybę turi tik suaugęs augalas.

SPYGLIUOTIS- vadinami augalai, kurie išaugina ne žiedus, o konkorėžius. Moteriškuosius konkorėžius praktiškai visada sudaro sumedėję žvyneliai, nors būna ir išimčių (kukmedis). Spygliai dažniausiai laikosi per žiemą, bet taip ne visada (maumedis).

Darbo laikais:

Mes naudojame slapukus savo svetainėje, kad suteiktume jums tinkamiausią patirtį prisimindami jūsų pageidavimus ir pakartotinius apsilankymus. Spustelėdami „Priimti“ sutinkate naudoti VISUS slapukus.